DÖVİZ KURLARI
Döviz Alış Satış
Dolar 1.9453 1.9488
Euro 2.5707 2.5707
TAZiYELER  + Ekle 
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
15 Kasım 2009 Pazar Saat 18:09

 

BARIŞ DURAK

 

1980 yılında Şanlıurfa'da doğdu.Ilk orta ve lise tahsilini Şanlıurfa'da yaptı. Gazetecilik mesleğine ilk olarak IHA'da çekirdekten yetişme misali olarak başladı.Ilk başlarda git-gel işlerinde çalıştıktan sonra işi gerçekten çok sevmesi ve başarılı olmasından sonra habercilik dünyasına adım attı.

1999 yılında kurulan Hürriyet ve Milliyet haber ajanslarının birleşmesi sonucu ortaya çıkan Doğan Haber Ajansı'nda çalışmaya başladı. DHA GAP Bölge Temsilciliğinde 5 yıldan bu yana aktif olarak muhabirlik yapıyor.

Şanlıurfa başta olmak üzere bir çok çeşitli illere de haber amaçlı giderek çeşitli haberlere imza atıyor. Son körfez savaşında aktif olarak çalıştı. Bir çok son dakika haberlerini canlı yayınlara katılarak son dakika gelişmesi olarak aktırdı.
       Hep yapmak istediği bir iş olan haberciliği çok seviyor. Haberciliği adeta bir yaşam biçimi olarak görüyor. Bir çok gündem yaratan habere imza atarken şu haberler halen akıllarda bulunuyor. "Okuldan aldılar,Tarlaya sürdüler"," Necla'nın feryadı","Urfa'lı Monaliza","Başbakan Bu Okulu Görmedi","Şikayet Kutusunu Şikayet Ettiler","Gel'de Oku","Torun Tatlıses'ler Oxford'da okuyor" gibi bir çok haber.

Şu An Sitede
19 Kişi Online
DÜNÜN MANŞETLERi
SEFERLER  + Ekle 
ETKiNLiK  + Ekle 
ARŞİVDE ARA
ÇOK OKUNANLAR
ÜYELİK
Genel İçerikler